Aktualności


12/05/2016

PIERWSZA POMOC

Grupa nieformalna „Uczymy Ratować” zaprasza na

BEZPŁATNE SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisy na szkolenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem tel. 12 273 77 12 lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Głogoczowie. Szkolenia będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Głogoczowie, w godzinach popołudniowych. Planuje się przeprowadzić w maju i czerwcu po dwa szkolenia i we wrześniu jedno.

Czas trwania szkolenia to 3 godziny. Ilość miejsc jest ograniczona.

 Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Ratujemy życie”, na który pozyskano finansowanie w konkursie „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich- Małopolska Lokalnie, edycja 2016”

Projekt ma za zdanie przygotować po względem teoretycznym i praktycznym mieszkańców Głogoczowa w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych bez i z użyciem automatycznego defibrylatora (AED).

 

26/04/2016

"Wesele 2015 - wszystko po krakowsku!"

26 kwietnia uczniowie klas pierwszej i drugiej naszego gimnazjum, mieli okazję zobaczyć przedstawienie „Wesele 2015 – wszystko po krakowsku!” wystawiane przez aktorów Teatru ITAN i Sceny Moliera z akompaniamentem Moniki Błaszczak-Bylicy. Spektakl w zabawny i ciekawy sposób łączył w sobie tradycję z nowoczesnością. Obok klasycznego tekstu Stanisława Wyspiańskiego znalazły się w nim wierszyki Ludwika Jerzego Kerna, wychwalające Kraków piosenki, a także nawiązania do popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Całość została okraszona sporą dawką humoru i muzyki. Wszystkie te elementy sprawiły, że spektakl – jak na prawdziwe wesele przystało – wprowadził widzów w atmosferę miłości i dobrej zabawy.

Dla ucznia


Dla nauczyciela