Aktualności


14/10/2016

Ślubowanie klas pierwszych


„Ja, uczeń  Publicznego Gimnazjum w Głogoczowie – ślubuję wypełniać obowiązki ucznia, aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w zajęciach i w życiu szkoły, rozwijać swoje możliwości intelektualne, dbać o pozytywny wizerunek swojej szkoły i godnie ją reprezentować, przestrzegać zasad i norm zachowania godnego ucznia gimnazjum…” wraz z tymi podniosłymi słowami uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.

        W dniu 14 października 2016 roku w naszym Gimnazjum odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W tym szczególnym dniu uczniom towarzyszyli nauczyciele, rodzice i starsi koledzy. 

        Uroczystość rozpoczął krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów Gimnazjum przygotowany przez p.Marzenę Pietrzak i p. Tomasza Góreckiego - wychowawców klas pierwszych. Po części artystycznej głos zabrała p. Dyrektor Publicznego Gimnazjum Dorota Pulchna, która wyraziła nadzieję, że swoją postawą młodzież przyniesie chlubę rodzicom i szkole. Przypomniała także, że obowiązkiem uczniów jest nauka i poszukiwanie właściwej drogi życia, a wszystkim pierwszoklasistom życzyła sukcesów i spełnienia marzeń.Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali drobne upominki.


mgr inż. Anna Ochender-Lebiest

18/09/2016

Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo w zakładce - WAŻNE DOKUMENTY - znajdują się zaktualizowane:
SZKOLNY PROGRAM PROFILAKTYKI I SZKOLNY PROGRAM WYCHOWAWCZY, bardzo prosze o zapoznanie się ze zmianami w programach i zgłaszanie uwag do w/w programów do 26 września. Dziękuję i pozdrawiam

Dyrektor Publicznego Gimnazjum mgr Dorota Pulchna

Dla ucznia


Dla nauczyciela